Luizi dhe Kiara me aktorin kumanovar. Po vjen klipi i ri i këngës…

INA
INA

24/07/2023

Luizi dhe Kiara janë shfaqur në shoqërinë e aktorit të njohur nga Kumanova, Sefedin Shabani.

Ky i fundit ka bërë të ditur se së shpejti klipi i Luizit për këngën e re do jetë gati.

“Së shpejti klipi i Luiz Ejli per Kiara nga SynopsisAds”, ka shkruar Shabani.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

Luizi Kiara klipi

“Luani që kishte humbur…”/ Luizi bën përshkrimin e veçantë ku dhe Kiara replikon (Foto)

RUDINA

Një mesazh nga Rudina Dembacaj: S’duhet të lejojmë askënd të na vendosë kufijt e nënshtrimit

ronaldo

Vazhdon provat intensive me balerinën, Ronaldo Sharka do të rikthehet në “Dancing with the Stars”?

arbana-osmani-bbv

‘Nuk ka rëndësi kush e ka fajin’, Arbana Osmani reagon mes aludimeve për moderimin e BBV

agron

Agron Llakaj i përgjigjet ftesës për Big Brother VIP

vajza ilirit

Emily Shaqiri, e bija e Ilir Shaqirit, kthehet në idhull për adoleshentët në Netflix

Screenshot_2023-12-07-16-32-05-754_com.android.chrome-edit

Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthje në alpet zvicerane (Video)

sara HOXHA LEDRI

Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri

INFO

NA NDIQ