Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

INA
INA

04/12/2023

Pasi zbuluan lajmin që janë në pritje të ëmbël, Luizi dhe Kiara po kërkojnë ndihmën e ndjekësve të tyre për të zgjedhur emrin e vajzës.

E ku më mirë mund ta bënin këtë sesa në një “live” në Instagram, ku u mblodhën me mijëra fansa. Propozimet ishin nga më të ndryshmet, por Luizi zbuloi se së bashku me Kiarën dëshirojnë që emri i fëmijës së tyre të parë të fillojë me shkronjën “L”.

Në këtë “live” diskutimesh mori pjesë edhe Ronaldo Sharka i cili ndryshe nga të tjerët që po komentonin emra të mundshëm, ai shkroi: “Kiara presim të të shohim në Fan Club nesër”, duke e shoqëruar me një emoji me sytë me zemra.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbbb

Ky postim i Arbana Osmanit do t’ua mbushë sytë me lot

bardhi

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

rike meriton

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

eros grezda

Ndahet pas një viti martese futbollisti i Kombëtares: Shkak tradhtia (FOTO)

besi xhensila

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes: Doje t’ më jepje mbiemrin…

mihrije braha

Mihrija gati të bëhet gjyshe, por nuk e ka lëshuar aspak veten, po duket tamam si nuse

ledri vula

Klubi i madh spanjoll hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Adelina-Ismajli-600x360

RTK ndërpret transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

640-0-b107a9d4af416cbee8d903cc366df502

Julia debat të ashpër me Eglën: Kam ardhur të të nxjerr ty nga shtëpia

INFO

NA NDIQ