Luizi dhe Olta bashkë në një film, nuk do ta besoni rolin që do të luajnë

INA
INA

22 Maj, 2023

Luizin dhe Oltën do t’i shohim sërish bashkë, por këtë herë jo brenda katër mureve të një shtëpie, por si aktorë të një filmi. 

“Kryefjala.com” bën të ditur se dyshja do të luajnë rolin si burrë dhe grua. 

Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë dyshja Luiz-Olta.Kimia e tyre u pa në Big Brother, kështu që është e sigurt që do të jetë interesante edhe në film.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

lui-elgit

Dasmorë nga qejfi apo halli Luizi dhe Kiara

antonela

Habit Antonela: Do luftoja me Kiarën për Luizin me shpatë të madhe

luizi-efi

Kanë hatërmbetje apo janë miq? Me veprimin e fundit, Efi i vë vulën marrëdhënies me Luizin

elgit klea

I dhanë fund beqarisë! Zbuloni personin e veçantë që kurorëzoi Klean dhe Elgitin në ditën e tyre më të ëmbël

Bora-Zemani

Bora Zemani në dasmë, ‘çmend’ Donaldin me këtë fustan dhe frizurë

bledi mane shote baraliu

VIDEO/Bledi Mane tenton të puth aktoren kosovare, fiken dritat në emisionin live, çfarë ndodhi?

kristi-aliaj

Kristi: Dashuria mes Luizit dhe Kiarës po vënitet

KIARA dasma luizi

Nuset paguajnë shifrën marramendëse për fustanin që Kiara veshi në dasmën me Luizin

luiz ejlli

Luizi thyen edhe një rekord

INFO

NA NDIQ