Luizi emocionon rrjetin me surprizën për fansin me aftësi të veçanta (video)

INA
INA

9 Gusht, 2023

Luiz Ejlli në koncertin e tij të fundit, ka udhëtuar më herët drejt Shkodrës për të takuar Denisin, një djalë më aftësi të kufizuara. Pavarësisht famës që mori, fituesi i “BBV2” e ka ruajtur pjesën humane brenda vetes dhe përpiqet të gëzojë të gjithë fansat e tij.

Duke qenë e pamunduar ta takonte gjatë koncertit, Luizi, ka gjetur kohën për të realizuar një nga dëshirat më të mëdha të Denisit, duke i dhënë një përqafim të ngrohtë.Komente mjaft pozitive janë shkruar në videon e postuar në Instagram, ku të gjithë e komplimentojnë Luizin për zemrën e tij të madhe.

“Na përlote të gjithëve. Ruaje shpirtin tënd o Luiz zemërbardhi”, shkruan një komentuese. “Mos ndrysho kurrë”, shton një tjetër ndjekës.

https://vm.tiktok.com/ZM2vEL4Hg/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa de papel

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

INFO

NA NDIQ