“Luizi është shumë i përkushtuar”, Kiara Tito flet për jetën e tyre pas kamerave: Më ka habitur!

INA
INA

09/10/2023

Moderatorja Kiara Tito ka folur për emisionin “Shqipëria Live” pas prezantimit të “Dancing With The Stars Fan Club”.

E pyetur nga për marrëdhënien e saj me partnerin Luiz Ejlli pas përfundimit të Big Brother VIP 2, Kiara Tito tha se, në shtëpinë e tyre ka gjithmonë humor.

Ajo tregoi se, Luizi është shumë i përkushtuar, e përkrah në çdo hap që merr dhe se e ka habitur me durimin që ka.

“Shumë na kërkojnë që të bëjmë një vlog që të na shohim se si jemi jashtë shtëpisë së BBV. Do kishim shumë dëshirë të mbanim një kamer gjatë gjithë kohës sepse do argëtoheshit pafund. Luizi është një person shumë i përkushtuar dhe gjëja më e rëndësishme është që më përkrah shumë në çdo hap që unë ndërmarr. Është e rëndësishme për një çift që të përkrahin njëri-tjetrin siç e bëjmë ne të dy. Gjithçka shkon shumë mirë. Jemi super jashtë kamerave. Më ka habitur ka një durim të jashtëzakonshëm. Ai vjen gjithmonë me mua dhe më pret kur ka kohë të lirë, sepse dhe ai është shumë i zënë me punë. Më pret derisa të mbaroj dhe nuk më thotë asnjëherë asgjë. është për t’u habitur“, tha Kiara.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

INFO

NA NDIQ