Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

INA
INA

11/12/2023

Luiz Ejlli sot ka ardhur në Shkup. Ai është takuar me djalin e të ndjerit Agron Berisha, me të cilin do të fillojnë një projekt të madh.Ai më pas ka darkuar edhe me lojtarin e njohur të kombëtares, Jasir Asani, i cili nuk dihet nëse do jetë pjesë projektit.( INA)

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3255521097883448945?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTRhZmU1ODE2NA==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Santiana

Ky banor është fitues i Big Brother Vip Albania 3, sipas Santianes

Klinika-Infektive-Shkup

Komisioni për sëmundje infektive do të mbajë mbledhje, 123 raste të kollës së mirë në Shkup

moti-1

Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

liam-arrestimi_sd

VIDEO/ Pamjet e arrestimit të Liam Osmanit nga policia, çfarë ndodhi në shtëpinë e “Big Brother VIP”

balina-bodinaku

Sherri mes Sarës dhe Françeskës, ja kujt i jep të drejtë ish-opinionistja e BBV

sela-taravari

Taravari sfidon Selën: Dilni vetë, unë jam i gatshëm t’i nënshkruaj ato lista që do më sillni dhe do t’i vulosi që të merrni pjesë në zgjedhje!

abazoviq dritan

Abazoviq: Tash shqiptarët në Mal të Zi nuk e ngrisin më flamurin edhe pse kanë të drejtë

Afrim Gashi

Gashi tregon arsyet se pse u bashkua opozita shqiptare

IMG_9532

Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president

INFO

NA NDIQ