Luizi gjen ‘formulën’ për të fituar çmimin e madh!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

15 Prill, 2023

Big Brother Vip Albania po vazhdon duke sjellur shume debate te forta e te papritura mes banoreve ku disa prej tyre jane fiktive pra banoret i shpikin vete permes disa detajeve qe kapin vetem per te krijuar debat e te dalin ne Prime.

Padyshim lojetari me i forte i te gjithe Big Brother ne Shqiperi eshte Luiz Ejlli i cili ka sjellur strategji te forte duke u bere pa krahasueshem dhe ka pas vetes nje publik te tere qe e pelqejne per lojen qe ben percjell bashke me humorin qe ka duke bere ta shikojne 24 ore ne dite.

Sipas llogarive të Luiz Ejllit, ai e ka të qartë rrugëtimin e tij në BBV, duke dëshiruar finalen dhe çmimin e madh. E për të arritur deri aty, këngëtari duhet që të bëjë të pamundurën që të largojë banorët me radhë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Teksa mëngjesin e sotëm po bisedonte me Qetsor Ferrunajn për vijueshmërinë e lojës, Luizi është shprehur se duhet të largojë sa më shpejt nga shtëpia, Bledi Manen dhe Dea Mishel, kështu Krist Aliaj do të ngelej vetëm.

Por Qetsori tha se Dea është lojtare e fortë pasi është aktive, por sipas Luizit, nëse Dea Mishel del në një nominim të fortë, është jashtë shtëpisë.

Luizi ka shprehur gjithmone se nga shtepia deshiron qe te nxjerr banoret e forte ne menyre qe kur te shkoj ne finale ta kete te garantuar fitoren.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vis-pupa

Elvis Pupa e “kallë” atmosferën me këngën e re (video)

luiz-kiara

Kiara zbulon dhomën e saj në shtëpinë e re (foto)

olti curri olta

Olta Gixhari i dërgon ‘bakshish’ Olti Currit në shtëpi

nita

Nita: Tag personin që për dashni i çon dy gota

Screenshot_2023-06-02-10-42-53-897-edit_com.instagram.android

Luizi ndihmon për shërimin e Joelit të vogël (Video)

melissa-600x360

Thotë së është shqiptare, modelja me pullë të kuqe poston foto të nxehta

butrint

Butrinti marton vëllanë – prezanton kunatën e tij

oki

Ndryshim drastik, kaq shumë kilogramë ka humbur aktori Fatmir Spahiu

luizi olta

Zbulohet titulli i filmit ku do të marrin pjesë Olta dhe Luizi

INFO

NA NDIQ