Luizi: Gjithë Shqiptaria e dinë se do të bëhem lider

Iliria News Agency
Iliria News Agency

28 Mars, 2023

Protagonisti kryesor i Bigbrother Albania Luiz Ejli duke biseduar me Zhakun dhe Arbrin, të cilët po darkojnë brenda shtëpisë, ka thënë se, gjithë shqiptaria e dinë se këtë javë unë do bëhem liderë.

Zhaku ka reaguar me një batutë, duke thënë se ajo do të bëhet lidere dhe se do sjellë rregull në shtëpi.

Luizi duke bërë shaka ka thënë se, për inat të Arbrit do t’a fitoj këtë sfidë.
Duke biseduar, Zhaku i tha Luizit se kur do dalësh jashtë femrat do i shkulin flokët për ty.

Kuizi: Kjo ishte pjesa ma e bukur, e mora informacionin e duhur.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-06-21-32-16-232-edit_com.zhiliaoapp.musically

Nëna Fetije përlotet për Luizin, e fton në shtëpi (video)

Screenshot_2023-06-06-19-54-07-461-edit_com.instagram.android

Luizi poston vajzën e re, duke e kënduar këngën e tij të re (video)

kiara-foto

Kiara lajmërohet nga Stambolli. S’është Luizi, ja kush e shoqëron

tito

”Kepi i VIP-ave”, Kiara shkon në Turqi, zbulon detaje

Luizi dhe Kiara

Më në fund!Luizi dhe Kiara nisin muajin e mjaltit

monika lubonja

Gjysmë të zhveshur, VIDEO e Monika Lubonjës dhe Gent Hazizit nga dhoma e hotelit

kiara

Do të habiteni me këtë paraqitje të Kiara Titos (Foto)

jori-luizi

Jori rikthehet në ekran, ja në cilin emision do e shohim

Lori-Korab-696x436

Korab Shaqiri dhe Lori publikojnë këngën e re “Dashni ku je”

INFO

NA NDIQ