Luizi i bën një propozim Noizyt (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

8 Prill, 2023

Luizi ka shprehur dëshirën e tij për të bashkëpunuar me reperin e njohur, Noizy.

Teksa po bisedonte me banorët e tjerë të shtëpisë së Big Brother Vip, Luizi tha se mendon se Noizy e mbështet atë. Luizi tha gjithashtu do të dëshironte të bënte një klip në makinë në Cabrio me Noyzin.

Luizi: Me shumë gjasa Noizy ka për të thënë që “ e du fortë Luizin”. Po me bo një këngë me Noizyn, ccfarë mendoni ju? Edhe do të bëhet klipi në makinë në Cabrio.

Kujtojmë se së fundmi, reperi i njohur Noizy duke performuar në skenë këngën e tij të re “Jena mbretër 2” ka publikuar edhe një video të Ejllit brenda shtëpisë duke kërcyer. Në këtë mënyrë ai ka reaguar duke treguar mbështetjen e tij për Luizin./Albeu.com/

https://vm.tiktok.com/ZMYpvJf8b/

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kristi-aliaj

Kristi: Dashuria mes Luizit dhe Kiarës po vënitet

KIARA dasma luizi

Nuset paguajnë shifrën marramendëse për fustanin që Kiara veshi në dasmën me Luizin

luiz ejlli

Luizi thyen edhe një rekord

nita-latifi-big-brother

Nita tregon momentet më të vështira në jetën e saj

klea

Klea dhe Elgiti martohen sot, mësohet se kush do këndojë në dasmën e tyre

KIARA dasma luizi

Luizi dhe Kiara demantojnë të gjithë ata që nuk besonin

Luizi dhe Kiara

Luizi ja kushtoi këngën e re. Reagon Kiara

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon këngën e re. Ja kujt ja kushtoi (Video)

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon një pjesë nga kënga e re (video)

INFO

NA NDIQ