Luizi i dhuron Qetsorit 4 mijë e 500 euro dhe celularin

Iliria News Agency
Iliria News Agency

28/04/2023

Luizi është treguar dorë lirë me Qetsorin.
Ende pa e fituar garën, i ka dhuruar Qetsorit 4 mijë e 500 euro dhe celularin e ri që e fitoi nga një telefoni mobile.

Ndërkaq, Nita i ka thënë Qetsorit se nëse shkon në finale do t’i jep 2000 euro, ndërsa Dea dhe Efi nga 750 euro.

Luizi ka thënë se si finalist deri më tani i ka siguruar 10 mijë euro dhe dashurinë e jetës Kiarën.

Në fund rezultoi se ishte mision dhe Qetsori do të vazhdojë garën.

Por Efi ka thënë se ato para do t’ia jap, ndërsa banorët tjerë akoma se kanë vendosur. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

INFO

NA NDIQ