Luizi i kthehet keq Efit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

15 Prill, 2023

Efi ka dashur të sjellë ditën e sotme një episod të vjetër, duke përmendur “shakatë e zeza” të Amosit dhe Deas, gjatë dasmës së Luizit dhe kiarës.

Pasi Efi ka treguar komentet e Amosit për Luizin, ky i fundit i ka kërkuar Efit të mos e përmendë këtë temë, pasi po e shfrytëzon për lojën e saj.

Efi: Në momentin që po bëhej dasma “Nëse do kishin mundësi ta merrnin Luizin ta lidhnin në një pyll dhe do i vinin flakën, nëse do ishte pishina e mbushur me benzinë.

Luizi: Kjo temë është sqaruar, është mbyllur, tani për çfarë po e sjell? Luftërat tuaja bëjini vetë

Dea: Mua më vjen vërtet keq, edhe pse kam qeshur nuk e kam pasur seriozisht për ta bërë.

Luizi: A të dukem i mërzitur unë, jo kështu që rri e qetë.

Dea: Më vjen shumë keq sepse nuk e kam pasur me të keq. Nuk e kam pasur në mendje ta bëj.

Luizi: Nëse do të hapet kjo temë atëherë ka vetëm një arsye

Efi: Seriozisht e ke

Luizi: Po. Prandaj po them nëse merresh me tituj portalesh që i transformojnë gjërat…

Efi: Okej, po të kërkoj ndjesë

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

princesa

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ