Luizi i përgjigjet Zhaklinës

INA
INA

28/11/2023

Lajmi i konfirmuar më në fund nga vet Luizi dhe Kiara se do të bëhen prindër të një vajze shumë shpejt, bëri xhiron e rrjetit ditën e sotme.

Shumë fansa të çiftit, por edhe personazhe publikë kanë uruar ëmbëlsisht çiftin për shtatzëninë.

Mirëpo, mes gjithë këtyre komenteve, nuk shpëtoi pa u vënë re postimi i Zhaklin Lekatarit, i cili u mor si “kunjë” direkte kundrejt çiftit.

“Shumica e fëmijëve në vendin tonë lindin për interes, status, frikë, nevojë, por jo dashni. E trishtë” – shkroi Zhaklina, postim që me sa duket nuk i ka shpëtuar Luiz Ejllit.

Në një “live” të fundit në mbrëmje me Kiarën, Luizi është shprehur ironikisht se ka dhe nga ato që nuk duan të kenë fëmijë.

“S’je e para që po bëhesh nanë. As e fundit. Ka dhe nga ato që s’kanë qejf po s’ka gjë. Ta po mësohen” – është shprehur Luizi dhe sigurisht kjo është marrë si një përgjigje kundrejt Zhaklinës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

juli luizi

Juli i ka dy llafe për Luizin (video)

vajzat bbv big brother vip

Vajzat e BB VIP thurin planin për të shpëtuar banorin nga eliminimi. Çfarë ndodhi në dush?

bardhi

Motra e Bardhit refuzoi të takoj Sarën

Albi Nako

Albi Nako akuzohet për bullizëm, ironizoi me peshën e një vajze të vogël në emision

graciano romeo

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Graciano tagani

Ky është i eliminuari i mbrëmshëm nga Big Brother Vip Albania, u largua pa përshëndetur asnjë banor

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

INFO

NA NDIQ