Luizi ironi me Bieta Sulon, video bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

INA
INA

7 Shtator, 2023

Të hënën Bieta Sulo nisi sezonin e ri të emisionin të saj “Ftesë në 5”. Por hyrja që bëri në emision mori vëmendjen e të gjithëve pasi Bieta e hapi emisionin në gjuhën italiane.

Kjo gjë duket se i ka bërë përshtypje Luizit i cili ka realizuar një video duke e ironizuar moderatoren.Video e tij duke folur italisht ka bërë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po e komentojnë si ironi ndaj Bieta Sulos.

https://vm.tiktok.com/ZMjjSQG57/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kozak

Habit Kozaku: ‘Kam 800 mijë euro cash’! Ja sa para fitoj çdo javë nga TikTok

ne kuader

“Në Kuadër të Dashurisë”/ Premiera Absolute në Pallatin e kongreseve në 9 tetor!

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

filmi olta luizi

Zbulohet data, kur do shfaqet për publikun filmi me protagonist Luizin dhe Oltën

luizi arbana

Zbardhen prapaskenat e “sherrit” të Luizit me Arbanën dhe Eduartin!

INFO

NA NDIQ