Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

INA
INA

04/12/2023

Kiara dhe Luizi ka dalë për drekë.Tavolina është e mbushur përplot me ushqime. Luizi komenton: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë. Ja si përgjigjet Kiara. (INA) Shiko në video:

https://instagram.com/stories/kiaratito/3249699232838794608?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-02-14-56-23-976_com.android.chrome-edit

Agravon debati mes Ilnisës dhe Eglës: “Je sjellë si copë m*** “!

arbbb

Ky postim i Arbana Osmanit do t’ua mbushë sytë me lot

bardhi

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

rike meriton

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

eros grezda

Ndahet pas një viti martese futbollisti i Kombëtares: Shkak tradhtia (FOTO)

besi xhensila

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes: Doje t’ më jepje mbiemrin…

mihrije braha

Mihrija gati të bëhet gjyshe, por nuk e ka lëshuar aspak veten, po duket tamam si nuse

ledri vula

Klubi i madh spanjoll hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Adelina-Ismajli-600x360

RTK ndërpret transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

INFO

NA NDIQ