Luizi ja u uron festën e Bajramit të besimtarëve myslimanë (VIDEO)

Picture of INA
INA

27/06/2023

Me rastin e festës së Bajramit, Luiz Ejlli i ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë. Me këtë dëshmohet toleranca ndërfetare tek shqiptarët, të cilët pa dallim feje urojnë dhe festojnë bashkë.

“Zoti ja u pranon lutjet. Paqja dhe mëshira qofshin mbi Ju”, është shprehur Luizi. (INA)

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3134607012904757126?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

TË FUNDIT
8 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
8 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
8 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
8 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
13 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

13 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
8 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
8 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
8 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
23 orë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë
8 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
23 orë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
21 orë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ