Luizi ka një lutje për njerëzit dhe policinë

INA
INA

01/03/2024

Luiz Ejlli ka bërë dhuratë makinën luksoze për gruan e tij Kiarën.

Së fundmi në një video, Luizi ka bërë lutje për të gjithë drejtuesit e mjeteve dhe policisë së shtetit që kur ta shohin këtë mjetin në rrugë, të kenë durim dhe ta lënë të kalojë sepse gruaja e tij është shtatzënë.

Luizi ka postuar në InstaStory një video ku shihet Kiara duke hypur në makinën e re dhe targat e veçanta “LU për Lushnjë, 11 për Ciftin, dhe Z si zyrtare”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-15-21-40-25-867_com.facebook.katana-edit

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

Screenshot_2024-04-15-16-42-54-850_com.facebook.katana-edit

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ