Luizi: Kam një siklet, mund të largohem…

Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/03/2023

Në një bisedë me Tanin në dhomën e gjumit, Luizi ka shprehur shqetësimin se mund të përjashtohet të shtunën.

Sipas tij, debati që ka patur me Evën mund të keqinterpretohet dhe të merret si presion psikologjik ndaj saj.

Kujtojmë që pas debatit për Evën erdhi një zarf i zi që e përjashtoi nga loja ndërsa për Luizin nuk është marrë një vendim.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

Julia Egla Romeo

Romeo i shkruan letër Heidit, Egla: Burrat qajnë, mos ki frikë!

INFO

NA NDIQ