Luizi këndon serenat korçare (Video)

Picture of INA
INA

29/06/2023

Shoumeni i njohur, Luiz Ejlli këndon live një serenat korçare. Kënga ka bërë bujë në rrjetet sociale, e cila është shpërndarë edhe në youtube.

 

TË FUNDIT
6 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
8 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
8 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
8 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

ME TE LEXUARA

8 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
8 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
8 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
6 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
1 ditë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

vesa

“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

luizi

Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

INFO

NA NDIQ