Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

ina-online
ina-online

03/03/2024

Ish fituesi i edicionit te dytë në ‘BBVA’ Luiz Ejlli do te hyjë serish në ketë edicion.

Në një mbrëmje muzikore në Korçë para pak minutash e konfirmoi live gjatë këndimit të tij, shkruan “Kosovarja”.

Mes rreshtave Ejlli shprehet “me datën 16 Mars do të hy në Big Brother Vip Albania”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

jetmiri egla

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

erjola egla

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni (FOTO)

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ