Luizi konfirmon krisjen me Arbanën: S’më lejohet të flas, por do e zbuloj…

INA
INA

17/10/2023

Pak kohë më parë Luizi hoqi nga lista e ndjekësve në Instagram Arbanën pasi ajo dhe producenti Eduart Grishaj nuk ishin dakord që ai të jetë opinionist në “Big Brother Vip Albania” në edicionin e ardhshëm.

Luiz Ejlli duke folur nga Shkodra i pyetur për marrëdhënien e shumë diskutuar me Arban Osmanin pranoi se ka një krisje mes tyre. 

‘Unë jam këtu, ajo atje…Ka krisje… Në maj do zbuloj më shumë se s’më lejohet.’- është përgjigjur Luizi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi erion veliaj

Luiz Ejlli realizoi premtimin (video)

bikine

Kjo është modelja shqiptare që vozitë me bikine dhe çmend komunikacionin

dua lipa

FOTO/ Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

kiara5

Kiara dhe Luizi marrin një dhuratë të veçantë nga SHBA (foto)

Arbenita

Kaq muaj pas ndarjes përfundimtare nga Fero, Arbenita merr vendimin e rëndësishëm për jetën e saj

drake

Kënga me simbolet kuqezi, ja lidhja e Drake me Shqipërinë. Nga Mariana te politika

big-brother-VIP

“BBV” e dha sinjalin e parë! Kur fillon edicioni i tretë

Luizi Kiara

Luiz pyet Kiarën: A do t’a bëjmë edhe një djalë (video)

kiara5

Kaq shumë para i morën! Kiara e ‘han foren’ e njëjtë si Luizi, futet në menaxhimin e Top Channel

INFO

NA NDIQ