Luizi lojë futbolli me një grumbull fëmijësh (Video)

INA
INA

7 Korrik, 2023

Luiz Ejlli sërish është shfaqur me një grumbull fëmijësh, të cilët e kanë rrethuar, duke treguar dashurinë ndaj tij. Ai me një top në dorë ka filluar lojën me ata. Luizi i ka falënderuar, duke thënë se Ju jeni mbështetja dhe motivi më i madh…(INA)

https://www.instagram.com/reel/CuZIfpIodo7/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

alberije

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

INFO

NA NDIQ