Luizi mahnitet nga Kiara: Krisht i dashtun sa e mirë është

INA
INA

05/10/2023

Moderatorja Kiara Tito do të prezantonë “Dancing With The Stars Fan Club” çdo të dielë në Top Channel.

Lajmi u bë i ditur nga faqja në Instagram e DWTS, e cila ka postuar promon e programit

““DWTS Fan Club”, nis nga 8 Tetori nën moderimin e Kiara Tito, çdo të diel ora 12:45!”, shkruan faqja

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara klipi

“Luani që kishte humbur…”/ Luizi bën përshkrimin e veçantë ku dhe Kiara replikon (Foto)

RUDINA

Një mesazh nga Rudina Dembacaj: S’duhet të lejojmë askënd të na vendosë kufijt e nënshtrimit

ronaldo

Vazhdon provat intensive me balerinën, Ronaldo Sharka do të rikthehet në “Dancing with the Stars”?

arbana-osmani-bbv

‘Nuk ka rëndësi kush e ka fajin’, Arbana Osmani reagon mes aludimeve për moderimin e BBV

agron

Agron Llakaj i përgjigjet ftesës për Big Brother VIP

vajza ilirit

Emily Shaqiri, e bija e Ilir Shaqirit, kthehet në idhull për adoleshentët në Netflix

Screenshot_2023-12-07-16-32-05-754_com.android.chrome-edit

Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthje në alpet zvicerane (Video)

sara HOXHA LEDRI

Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri

Screenshot-2023-12-07T110541.580-750x375

Brenda shtëpisë së Arif Ziberit, yllit të “Elita 5” (foto)

INFO

NA NDIQ