Luizi mbështet Albën e Big Brother Vip Kosova?

INA
INA

08/11/2023

Luiz Ejlli , fituesi i edicionit të dytë të Big Brother Vip Albania, mori mjaftë famë dhe u bë personazhi më i dashur i të gjithë popullit shqiptarë .

E kur jemi tek strategjitë e Big Brother dhe thënjet e tij, të gjitheve na bien ndërmend shprehjet e Luizit.

Ajo e para ishte ‘Me kenë Shkodran, tana i ban’.

Shprehje kjo që Alba e Big Brother Vip Kosova e permend mjaftë shpesh.

Edhe pse vijne nga i njejti qytet, Alba e ka përmendur Luizin mjaftë shumë në Big Brother, perkundër Luizit i cili ende nuk ka treguar mbeshtetje për të .

E në këtë periudhë , më shumë se kurrë Albës do i bënte mirë një përkrahje e tillë.

Gjithesesi mbetet të shihet në vazhdim se a do vijë apo jo kjo mbështetje nga ana e Luizit për vendasen e tij./VEQSHQIP/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ