Luizi me fjalë prekëse pas vrasjes së policit të Kosovës: U vra babai i tre fëmijëve, nuk do të jeni vetëm

INA
INA

25/09/2023

Dita e djeshme ishte përplot befasira e aspak e lehtë për Kosovën.

Kjo pasi një polic i Kosovës mbeti i vrarë pas një sulmi nga terroristë serb

Nuk kanë munguar ngushëllimet për familjarët e policit të vrarë.

Një i tillë erdhi edhe nga fituesi i “Big Brother VIP Albania 2”, Luiz Ejlli.

Këngëtari shkodran ka bashkëndjerë me familjarët e policit, teksa është shprehur se Kosova nuk ka qenë e as nuk do të jetë vetëm.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

Këshilltari i Pacollit zbulon detaje për të ardhurat, bizneset dhe punën e Naim Murselit

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

zhvarrosje liridona

Zhvarroset trupi i Liridona Ademajt – Dalin detaje të reja nga krimi mizor

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

zhvarrosje liridona

Zhvarroset Liridona Ademaj

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

haga

Përpjekje për të ndërhyrë tek dëshmitarët – ZPS njofton se Thaçit, Veselit e Selimit u kufizohen kontaktet dhe komunikimet

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

INFO

NA NDIQ