Luizi me këtë gjest i çmend të pranishmit në koncert

INA
INA

9 Gusht, 2023

Këngëtari i dashur për publikun, Luiz Ejlli, ka mbajtur mbrëmë një koncert në qytetin e tij të lindjes, Shkodër. Ai i ka surprizuar të gjithë të pranishmit, pasi ka dhuruar pije për ta.

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” po performonte në një nga lokalet e natës, ku qindra ndjekës ishin mbledhur për ta ndjekur.

Në një çast gjatë mbrëmjes, artisti u tha të pranishme se ka paguar për të gjithë shampanjë dhe menjëherë stafi shpërndau shishet në tavolinat e tyre.

Luizi, i cili ka fituar zemrat e publikut teksa ishte pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ka kujtuar periudhën kur ka qenë në gjendje të vështirë ekonomike, ndërsa shtoi se tani që mundet, është i kënaqur të bëjë këtë gjest të veçantë.

Ndërkohë pas fitores në “Big Brother VIP 2”, Ejlli është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor me ftesa të shumta për të performuar në club-et brenda dhe jashtë vendit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa de papel

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

INFO

NA NDIQ