Luizi në Kosovë ndihet si në shtëpinë e tij, përmend edhe heroin, Afrim Bunjaku

INA
INA

19/10/2023

Këngëtari dhe fituesi i Big Brother Albania VIP 2, Luiz Ejlli është në Kosovë ku do të marrë pjesë në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë” që sonte u shfaq në Prishtinë, derisa nesër do të shfaqet në Gjakovë.

Në një prononcim për gazetarët derisa hyri në premierën ku ai luan rolin kryesor, Luizi ka folur edhe për Kosovën.

Ai ka thënë që ndihet “si në shtëpinë e tij në Kosovë” derisa ka folur edhe për heroin më të ri të Kosovës, që u vra në orët e para të mëngjesit, Afrim Bunjaku.

“Me vjen keq që dëgjoj lajmë të rënda për Kosovën dhe edhe njëherë i shprehu ngushëllime familjes së Afrim Bunjakut”, ka thënë ndër të tjera Luizi gjatë premierës së tij në Prishtinë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ