Luizi nuk ka të ndalur, ia kalon edhe Edi Ramës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/04/2023

Banori i “Big Brother VIP Albania”, po befason çdoherë e më shumë me rrjedhën e lojës në shtëpi, por edhe jetën jashtë “Big Brother Vip Albania” , ai po pelqehet nga shume njerez ku eshte kthyer ne njeriun me te perfolur.Ai ka pushtuar gjithe rrjetet sociale ku eshte personi me i klikuar ne rrjetin social TikTok ku ka arritur qe deri me tani te mbledh rreth 4 miliar klikime pasi videot e tij shperndahen e pelqehen ne mase te madhe.

Krahas të tjerave, së fundi kemi parë se Luizi e ka kaluar me ndjekës në Instagram edhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, banori numëron plot 565 mijë ndjekës, kurse Edi Rama 556 mijë.

Luizi ka kaluar me ndjeket ne rrjetin social Instagram edhe te dashuren e tij moderaroren Kiara Tito e cila ishte fytyre e njohur publike dhe mjaft e percjellur kur hyri ne Big Brother ndersa Luizi hyri pa Instagram fare dhe arriti gjithe keta ndjekes.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ