Luizi për Efin: Do më ngelë në dorë mua

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/04/2023

Nga sot e tutje, Luizi nuk do ketë më aleancë apo miqësi me Efin, por do e shohë atë si kundërshtare, ashtu siç shikon banorët e tjerë.

Duke biseduar me Kiarën, Deamishel dhe Nitën, Luizi u shpreh se i ka studiuar lëvizjet e Efit që ditën e parë që ajo ka hyrë në shtëpi dhe është bindur që ajo nuk është e sinqertë siç hiqet.

Ai u shpreh se ka besim të plotë te Kiara dhe se nuk e mendon kurrësesi që ajo mund t’i bëjë diçka që do prishte lojën e tij.

Nisur kjo, nga fakti që Kiara debatoi me Efin dhe të dyja u shprehën se ai do u japë të drejtë të dyjave kur të dalë nga shtëpia, dhe të kuptojë se për çfarë nisi debate mes tyre jashtë.

Duke bërë një analizë të lojës, Luizi tha se Efi nuk ka me kë merret dhe se i vetmi banor që ajo do ketë përplasje, është ai.

TË FUNDIT
10 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
11 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
11 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
12 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

ME TE LEXUARA

10 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
12 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
11 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
11 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

LEXO MË SHUMË

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

INFO

NA NDIQ