Luizi përlotet nga largimi i Oltës: Me kë ta bëj luftën tani?

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/04/2023

Olta Gixhari doli mbrëmjen e sotme nga “Big Brother VIP”. Malli për djalin e shtyu të merrte këtë vendim. “Jam djegur nga malli për të dhe në këtë moment nuk ka finale në botë që të më bëjë të ndryshoj mendje”, tha aktorja.

Ndonëse i biri e surprizoi në shtëpi, Olta u mërzit akoma më shumë sepse ai nuk e njohu dhe i qëndroi i distancuar. Largimi i aktores i përloti të gjithë banorët por kryesisht Dean, Luizin dhe Kristin. Luizi i kërkoi te dera të mos ikte, ndërsa Olta i tha: Të dua fort.

Pasi Olta u largua, Luizi tha i përlotur: Me kë ta bëj luftën tani? Kur iku Kiara më iku njëri krah, tani s’ka…

TË FUNDIT
4 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
8 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
18 orë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
19 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
20 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)
1 ditë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
1 ditë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
1 ditë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
1 ditë
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)
1 ditë
Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti
20 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ