Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin

Picture of INA
INA

18/05/2024

Mjaftoi një video e Deamishel Hoxhës në TikTok që njerëzit të mendonin menjëherë se ajo thumboi Luiz Ejllin.

Deamishel publikoi një video me sound-in e famshëm

“T’u repovat po m’zen mëngjesi”, duke kërcyer.

Në mbishkrimin e videos shkroi: “Ëndrro me shume, burrë i vogël”.

Deri këtu, nuk ka asgjë për diskutim, por koha e publikimit ishte pasi Luizi dhe Getoari publikuan këngën e tyre “Ding Ding”.

Në këngë, Luizi ka një fragment ku këndon shpejt dhe deri diku, bën rap.

Kështu që, komentet në videon e Deamishelit nuk vonuan dhe njerëzit direkt pretenduan se ajo i hodhi një kunjë Luizit.

“Drejtuar Luit”, komentoi dikush në video.

TË FUNDIT
15 orë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
15 orë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
2 ditë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

ME TE LEXUARA

2 ditë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
15 orë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
15 orë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
2 ditë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

LEXO MË SHUMË

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

INFO

NA NDIQ