Luizi publikon këngën e re. Ja kujt ja kushtoi (Video)

INA
INA

3 Qershor, 2023

Luiz Ejlli ka publikuar këngën e re me titull “Përjetësisht”. Një numër i madhë i ndjekësve të tij e kanë pritur ta dëgjojnë këngën e cila në ora 19:00 u shfaq në kanalin Youtube.

Kënga është një baladë dhe teksti duket qartazi se i kushtuar dashurisë së tij të jetës, Kiara Titos, e cila i erdhi në një moment, kur këngëtari pothuajse kishte humbur shpresat. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ