Luizi publikon një pjesë nga kënga e re (video)

INA
INA

3 Qershor, 2023

Luizi Ejlli po vazhdon aktivitetet e tij në fushën e muzikës dhe artit.

Ai tani ka bërë gati këngën e tretë e cila quhet “Përjetësisht”.

Kënga i ngjanë baladave, zhanër muzikor të cilin ai e performon mirë.

Në linkun e mëposhtëm mund të dëgjoni një pjesë nga kënga në fjalë. (INA)

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3117076406700435158?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ