Luizi “refuzon” fansen: Jam lakuriq moj zemër

Picture of INA
INA

30/08/2023

Luiz Ejlli po përballet me famën jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”. Ai ka qenë një nga njerëzit më të komentuar gjatë kohëve të fundit, pas famës së marrë në këtë program, ku edhe arriti të fitonte.

Kur ai ka qenë në Velipojë duke pushuar, një fanse i është afruar dhe i ka kërkuar të bëjnë foto sëbashku. Por, kësaj radhe Luizi e ka refuzuar fansen, duke e arsyetuar se ishte lakuriq në pjesën e sipërme të trupit dhe sipas tij, fotoja mund të keqkuptohej.

“Jam lakuriq moj zemër, jam lakuriq. Do thonë pastaj kam fjet me të a, po ta tregoj, do thonë ke fjet me të…”, është shprehur Luizi.

Vajza duket se nuk e ka pritur mirë këtë reagim, teksa ka thënë “Avash more”.

TË FUNDIT
18 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
18 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
22 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
1 ditë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
1 ditë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

18 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
18 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
22 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Shpat Kasapi

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ