Luizi sheh rastësisht kamionin me posterin e tij! Ja si reagoi…(Video)

Picture of INA
INA

11/08/2023

Këngëtari Luiz Ejlli mund të thuhet pa dyshim se ka qenë kryefjala e këtij viti në estradën shqiptare.

Që pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, ai ka vazhduar të jetë ndër artistët më të kërkuar për të performuar në koncerte e mbrëmje muzikore të ndryshme.Gjatë aventurës së tij në BBVA, Luizi kishte krijuar një pëlqyeshmëri të madhe nga jashtë, shumica prej të cilëve e quanin “luani i shtëpisë”.

E mesa duket, epiteti i luanit po vazhdon ta shoqërojë atë edhe pas mbarimit të spektaklit.

Në një video të publikuar së fundmi në TikTok, këngëtari shkodran mund të shihet gjatë vozitjes me veturë, teksa para i del një kamion me një baner të madh, ku mund të shihej fotografia e Luizit dhe një luan.

Me të parë këtë, fituesi i BBVA nxiton që të dalë nga vetura dhe të takojë shkurt shoferin, duke i thënë të ndalojë kamionin.

Më pas, i njëjti bën fotografi prapa banerit të madh të këtij kamioni, ku ishte shtypur imazhi i tij, dhe shkruhej: “Me ty kampion”.

Videoja në fjalë ka bërë xhiron gjithandej në rrjetet sociale:

https://www.instagram.com/reel/CvxPhoPILDe/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7d552956-e885-4c69-a5ba-01241d0ec729

TË FUNDIT
17 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
17 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
18 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
19 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
1 ditë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

ME TE LEXUARA

19 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
18 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
17 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
17 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

LEXO MË SHUMË

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

INFO

NA NDIQ