Luizi sherr me fansen në mes të rrugës? Pamjet bëjnë namin në rrjet (VIDEO)

Picture of INA
INA

01/07/2023

Jo vetëm kamerat e televizionit, por Luiz Ejllin tashmë po e ndjekin edhe kamerat e telefonave të fansave, në çdo dalje të tij në ambient publik.

Së fundmi, i gjendur në Korçë për xhirimet e filmit të shumëpërfolur, Luizi është ndaluar nga fansat për foto, por në sekondat e para të videos ai shihet se është duket debatuar me një prej vajzave që në rrjet po përflitet se është fanse e tij.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur në të vërtetë mes tyre dhe nëse situata është e tillë siç është përshkruar në rrjetet sociale.

https://vm.tiktok.com/ZM2aR1phw/

TË FUNDIT
3 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
3 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
3 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

3 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
3 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
3 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
2 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ