Luizi shfaqet duke kërcyer me frizurën e re , ka një pyetje dhe për Kiarën (video)

INA
INA

04/04/2024

Luiz është shfaqur tek berberi me frizurën e re dhe flokët e ngjyrosura. Si duket punët po i shkojnë vaj pasi ka vallëzuar dhe e ka telefonuar Kiarën për t’ia bërë një pyetje. (INA)

Shiko videon:

https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3338698956239581670?utm_source=ig_story_item_share&igsh=M3Z2dWVmd2RuNGFz

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

sara bardhi

Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

INFO

NA NDIQ