Luizi shfaqet me Fifin, ajo këndon: se marova pas teje… (Video)

Picture of INA
INA

28/06/2024

Luiz Ejlli dhe Fifi janë takuar dhe si duket po bëjnë gati projektin e radhës.

Në këtë takim, Fifi po këndonte hitin e saj: Marova pas teje, derisa Luizi po shijonte shumë. (INA)

Shiko videon:https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3399968061588079647?utm_source=ig_story_item_share&igsh=eWZwdWV5d2Q5Zno4

TË FUNDIT
20 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
24 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
24 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
24 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
1 ditë
Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

ME TE LEXUARA

24 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
24 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
24 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
20 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240713_111407

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

ada deda

Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV

dea

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

Screenshot_20240712_212002

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

Screenshot_20240712_212002

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

Robert Berisha robi

Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë, Robert Berisha ironi për çmimet në jug?

rike roci

Nuk ndalet Rike Roçi/ “Ngre” temperaturat me format e saj bombastike (FOTO)

INFO

NA NDIQ