Luizi s’ka të ndalur, vjen surpriza e radhës nga ai

INA
INA

24 Maj, 2023

Pas projektit të cilin e solli në bashkëpunim me Donald Veshaj, Luizi ka paralajmëruar një tjetër risi.

Me anë të një imazhi në “Instastory” ai zbuloi që gjendet në studio duke punuar për këngën e re.

“Së shpejti” shkroi ai duke mos bërë të ditur asnjë detaj më shumë.

Se çfarë do të na sjell kësaj radhe, mbetet ta shohim deri në publikim./Indeksonline

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

84EB5BB2-30BF-4D84-8C0F-4C5B7D3AB0C1

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatrix

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

kristi-aliaj

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Jori-delli

E papritur\ Rusia e bllokon banoren e BBVA 2

mema

“Nuk jam serbe!”/ Pse deklarata e fundit e Dojna Memës ndezi rrjetin?

xhuli arta

Xhuli Nura – protagoniste në klipin e ri të Arta Bajramit

bebe-rexha

Bebe Rexha surprizon shqiptarët, sjell këngën në gjuhën shqipe

INFO

NA NDIQ