Luizi takohet me Benet Becin, miku i mirë në ditë të vështira

INA
INA

11/10/2023

Këngëtari Luiz Ejlli ka treguar, se ditën e sotme është takuar me kreun e Bashkisë së Shkodrës, Benet Beci.

“Shoku i mirë në ditë të vështira dhe të mira“, shkruan Luizi krahas fotos.

Kujtojmë, se Luiz Ejlli e mbështeti Benet Becin gjatë fushatës elektorale, ku ky i fundit u zgjodh kryetar bashkie.

Ai e përmendte shpesh në Big Brother VIP, por dhe jashtë reality show-t, se Benet Beci e kishte ndihumuar në ditë e tij të vështira dhe se donte t’i kthente nderin.

“Kur nuk të ndihmojnë ata që mendon se i ke pasur afër, si mund të pretendosh të të ndihmojë dikush vetëm pse është shkodran. Personi në fjalë quhet Benet Beci, një familje shkodrane, që unë e njoh shumë mirë, dhe e kam marrë në telefon. Ma ka hapur telefonin direkt. I thashë çfarë ke mundësi ndonjë vend pune, unë do ta bëj. Më ka ndihmuar, më ka futur në punë direkt dhe i jam mirënjohës gjithë jetën”, tha Luizi në atë kohë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ