Luizi thyen rekordin e radhës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Maj, 2023

Cilët janë personazhet e shtëpisë së “Big Brother VIP” që kanë spikatur në Instagram këtë javë? Këta janë të famshmit e huaj dhe ata shqiptarë që kanë fituar më shumë ndjekës gjatë kësaj jave, sipas “Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana”.

6. Krist Aliaj, finalisti i katërt i “Big Brother VIP” ka fituar 4300 ndjekës më shumë nga java e kaluar dhe nga 89.9K ka shkuar në 94.2K ndjekës.

5.Pas tij vjen Efi Dhedhes me 7 mijë ndjekës më shumë, duke shkuar në 559 mijë ndjekës në rrjetin e saj social Instagram.

4. Në vend të katërt për këtë javë renditet Kiara Tito. Moderatorja ka shtuar 11 mijë ndjekës brenda javës duke arritur 676 mijë fansa në Instagram.

3.Dea Mishel vazhdon rritjen nga java në javë. Këtë herë ajo ka fituar plot 14 mijë ndjekës dhe nga 244K ka shkuar në 258K ndjekës.

2. Olta Gixhari edhe pas daljes së saj nga “Big Brother VIP” vijon të jetë shumë e përfolur në rrjet. Ajo ka shtuar plot 18 mijë ndjekës dhe llogaria e saj në Instagram tani numëron 388K ndjekës.

1.Pas hapjes së llogarisë zyrtare të Luiz Ejllit këtë javë, nga partnerja e tij Kiara Tito, ai ka fituar 341 mijë ndjekës që nga krijimi i kësaj llogarie.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mihrije braha

Shtëpia u përfshi nga flakët, flet Mihrije Braha: Ja i kujt ishte faji

kiara-foto

Fansat i bëjnë suprizën e pa pritur Kiarës (foto)

Luizi

Grupi i famshëm refuzon të bashkëpunojë me Luizin

mihrije naim abazi

Mihrije Braha: Po e ‘kallnim’ në Top Channel, kur shtëpia jonë po digjej në Prishtinë. Na njoftoi vëllai

zhaklina-lekatari-zhaku

A do të jetë opinioniste apo banore në BBV3? Ja si përgjigjet Zhaklin Lekatari

bebe-rexha

Publikohet videoklipi nga inteligjenca artificiale i Bebe Rexhes, Ozuna-s, PNAU

ronaldo meridiani luizi

Ronaldo thumbon Meridianin, i del në mbrojtje Luizit

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi publikon pamje nga xhirimet e videoklipit të ri

doresa-rrushe

Reagon producentja e serialit ‘Rrushe’, e zbulon pse u vendosën titrat shqip-shqip

INFO

NA NDIQ