Luizi tregon kur është nata e Kadrit (Video)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/04/2023

Protagonisti kryesor i Bigbrother Albania Luiz Ejlli ka folur për ditët e fundit të Ramazanit, duke theksuar se Nata e Kadrit mund të jetë ditën e hënë.

Luizi ka thënë se ka dije për Islami, padi që e kanë mësuar shokët e tij, muslimanë të devotshëm dhe praktikues

Ndonëse se ai është i krishterë, ka thënë se ka qenë edhe Mekë.

Kjo është toleranca fetare në kombin shqiptarë, si askund në botë.

Ndërkaq, lidhur me këtë temë, Efi ka thënë se Nata e Kadrit, nuk dihet saktë, por është në dhjetë ditët e fundit.(INA)

@survey_eye

#luizejlli #meluizin #efidhedhes #kiaratito #vispupa #qetsoriferrunaj #bigbrothervipalbania #ronaldosharka

♬ original sound – 👁️ SURVEY_EYE 👁️

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ