Luizi zbulon sozinë e tij që do t’a ‘zëvendësoj” në koncerte (Video)

INA
INA

29/07/2023

Luiz Ejlli është tepër i ngarkuar me koncerte dhe aktivitete tjera që kanë të bëjnë me sponzorët. Ai ka bërë të ditur se nesër do të jetë në koncert në Mitrovicë dhe Ferizaj. Për të arritur në të dy destinacionet ai duke bërë shaka ka thënë se do t’a angazhoj sozinë e tij, I cili i ngjanë shumë.

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3156947594960300652?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ