Luizin s’ka kush që e ndalë, shuma të larta nëpër koncerte, turne në Amerikë – ja detajet

Picture of INA
INA

05/06/2023

Luiz Ejlli, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Jemi mësuar që pas përfundimit të reality show-s në vendin tonë, personazhet pjesëmarrëse të harrohen nga publiku.

Por, duket se kjo nuk po ndodhë me Luiz Ejllin, i cili po vazhdon të jetë nga më të ndjekurit në rrjete sociale në çdo hap që bën.

Këtë fakt e dëshmon edhe numri i madh i klikimeve që këngëtari mori në më pak se 24 orë në këngën e tij të re.

Ajo pos numrit të madh të klikimeve, u bë edhe trending worldwide duke u radhitur e 15-ta.

Si po shkon fama, raporti tij me Kiarën e shumëcka tjetër, kuptojeni përmes storjes në vazhdim.

TË FUNDIT
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ