Luizit i bie të fikët? Publikohen pamjet shokuese

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/03/2023

Me fillimin e spektaklit të ‘Big Brother Vip Albania’ Luizi tregoi se ishte i sëmurë dhe më pas e mohoi këtë gjë. Që nga ajo kohë, polemika kanë vazhduar ta shoqërojnë këtë gjë.

E së fundmi pamje po qarkullojnë, ku shikohet Luizi i shtrirë dhe Kiara i thotë ngrihu. Ai nuk reagon. Ndërsa produksioni i ka larguar më pas kamerat nga ai.

Kurse miqtë e tij të ngushtë janë shprehur se nëna e tij është në merak për shëndetin e tij.

Ende nuk dihet se si është e vërteta, apo nëse Luizi ka bërë thjesht një shaka me Kiarën, nga ato te cilat ai bën shpesh.

Kujtojmë se u fol dhe u përfol gjatë për “smëundjen” e Luizit, madje u bënë dhe analiza direkt në spital gjatë prime dhe ai doli shëndoshë e mirë. /Bota Sot

https://youtu.be/NWC7Ivi8Eg8

TË FUNDIT
9 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
10 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
10 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
11 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

ME TE LEXUARA

10 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
9 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
11 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
10 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

LEXO MË SHUMË

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

INFO

NA NDIQ