Lumbardhi e quan “plakë”, Santiana reagon ashpër kundrejt tij

INA
INA

11/01/2024

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Santiana është nervozuar shumë mbrëmjen e së mërkurës dhe shkas për këtë ishte Lumbardhi.

Më saktë, modeli dhe ish-futbollisti nga Vitia e ka quajtur Santianën “plakë”, dhe kjo mjaftoi që ta tensiononte situatën.

“Unë jam femër o djalë, s’mundesh me më thënë mua ashtu”, i ka thënë Santiana, Lumbardhit pos tjerash.

Ndërkohë në këtë debat janë përfshirë edhe banorë të tjera si Buci, të cilët kanë thënë se Santiana vetëm plakë që nuk mund të quhet.

Santiana përndryshe është e njohur për debatet e saj të forta brenda shtëpisë dhe thuajse përplasje të tilla ka pasur me të gjithë banorët.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ