Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

INA
INA

04/12/2023

Gjatë sfidës së buxhetit, Lumbardhi ka qëndruar me pulën e tij në shtëpi.

Ai madje tha se pula e tij e ka parashikuar saktë se kush do të dalë nga shtëpia të premten, njofton Klankosova.tv.

Për të parë këto momente, klikoni në videon më poshtë:

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-02-14-56-23-976_com.android.chrome-edit

Agravon debati mes Ilnisës dhe Eglës: “Je sjellë si copë m*** “!

arbbb

Ky postim i Arbana Osmanit do t’ua mbushë sytë me lot

bardhi

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

rike meriton

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

eros grezda

Ndahet pas një viti martese futbollisti i Kombëtares: Shkak tradhtia (FOTO)

besi xhensila

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes: Doje t’ më jepje mbiemrin…

mihrije braha

Mihrija gati të bëhet gjyshe, por nuk e ka lëshuar aspak veten, po duket tamam si nuse

ledri vula

Klubi i madh spanjoll hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Adelina-Ismajli-600x360

RTK ndërpret transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

INFO

NA NDIQ