Lyrical Son & Mc Kresha lansojnë këngën “Ajo po don”

0

Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri.

Kënga e cila mban titullin “Ajo po don”, është vizuelizuar edhe me videoklip.

Se sa do të pëlqehet kjo këngë, do ta kuptojmë ditëve në vazhdim.