Madridi pritet ta zyrtarizojë sot Mbappen

Picture of ina-online
ina-online

03/06/2024

Real Madridi do të njoftojë këtë të hënë nënshkrimin e kapitenit të skuadrës franceze Kylian Mbappé. Ylli në largim i PSG-së do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me kamionët e Evropës.

Prezantimi i sulmuesit pritet pasi Franca të kryejë misionin e saj në Kampionatin Evropian.

Mbappé synon t’i përkushtohet ekskluzivisht përzgjedhjes së tij në ditët në vijim dhe në korrik pritet të bëhet prezantimi i tij në Madrid./Indeksonline/

TË FUNDIT
29 minuta
Danimarka ja del në Mynih, barazon pa gola me Serbinë dhe e lë të fundit në Grupin C
31 minuta
Austria mposht Holandën dhe parakalon Francën, dramë në Grupin D
3 orë
“Kemi 21 vite që punojmë, por…” – Tifozat Kuq e Zi me letër publike pasi Shqipëria u eliminua nga EURO2024
5 orë
Huliganët serbë përleshen me policinë gjermane – “Na provokoi një shqiptar”
5 orë
Kuqezinjtë mbërrijnë në Rinas, Sylvinho: Në Gjermani kishte më shumë shqiptarë sesa gjermanë

ME TE LEXUARA

15 orë
Mateus: Shqiptarët ishin më të mirë se spanjollët! (FOTO)
5 orë
Huliganët serbë përleshen me policinë gjermane – “Na provokoi një shqiptar”
1 ditë
UEFA me artikull të veçantë për ndeshjen Shqipëri-Spanjë, zbulon fakte interesante për dy kombëtaret
14 orë
Sylvinho: Përvojë e artë, shpresoj të drejtoj Shqipërinë edhe për 10 vite
3 orë
“Kemi 21 vite që punojmë, por…” – Tifozat Kuq e Zi me letër publike pasi Shqipëria u eliminua nga EURO2024
1 ditë
Shqipëria përshëndetet me EURO 2024, nuk pati fat përballë kampionëve
14 orë
Mediat botërore: Emocione të mëdha në grupin e Shqipërisë
2 ditë
Përballja me Spanjën “jetë a vdekje” për Shqipërinë
31 minuta
Austria mposht Holandën dhe parakalon Francën, dramë në Grupin D

LEXO MË SHUMË

GQ8bv_LXUAA0z6y_sd

Danimarka ja del në Mynih, barazon pa gola me Serbinë dhe e lë të fundit në Grupin C

-900-0-1719338220xcover-2-869

Austria mposht Holandën dhe parakalon Francën, dramë në Grupin D

shqiptaret plisa tifozet kuq e zi

“Kemi 21 vite që punojmë, por…” – Tifozat Kuq e Zi me letër publike pasi Shqipëria u eliminua nga EURO2024

51e6cfb2-db42-4f5b-908a-6e30392d1032-600x360

Huliganët serbë përleshen me policinë gjermane – “Na provokoi një shqiptar”

sylvinjo silvinjo

Kuqezinjtë mbërrijnë në Rinas, Sylvinho: Në Gjermani kishte më shumë shqiptarë sesa gjermanë

kombetarja

Kombëtarja e Shqipërisë niset drejt Tiranës, arrijnë në Rinas në orën 15:00

tifozet kuq e zi

BBC: Tifozët e Shqipërisë bënë historinë në Euro2024

Ylber Ramadani

Ylber Ramadani reagon pas eliminimit: Luajtëm fort, treguam karakter në çdo sfidë

luka modric

Modriç: Nuk e di ku i gjeti arbitri tetë minuta shtesë

INFO

NA NDIQ