Maestri zbulon se sa fiton në muaj pas daljes nga BBV

INA
INA

29/07/2023

Armaldo Kllogjeri ka qenë i ftuari i sotëm në emisionin e mëngjesit “Wake UP”, ku foli më shumë për jetën personale, karrierën dhe çdo plan për të ardhmen.

Mirëpo, ajo çfarë ende diskutohet pa daljes së ‘Big Brother’ është se sa paguhen dhe sa janë të ardhurat e tyre. Sigurisht edhe Armaldo është një nga personazhet që është shumë aktiv, madje ka publikuar edhe projekte të reja.

Kujtojmë se më parë, gazetari Bledi Mane u shpreh se Armaldo fiton 15-17 mijë euro në muaj, ndërsa vetë tenori e pohoi këtë. Duke treguar se në një muaj si gushti që ka shumë angazhime, ai pohoi se kjo shifër është e pranueshme.Sot, ai publikon projektin e tij të ri për të cilin tregoi:

“Ka qenë e vështirë se është këngë e fortë dhe dinamike, dhe unë s’jam mësuar që të këndoj këto këngë me ritme latine. Po mbahet profili i këngës së parë me të dytën. Jemi tek një ritëm i gëzuar, tek e pira një gotë. Nuk e dimë si do pritet nga publiku, është energjike dhe e përshtatshme në ambiente për të rinjtë dhe familjarët, për të krijuar një atmosferë.”

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

Screenshot_2023-12-05-19-05-59-713_com.facebook.katana-edit

PO BEHET I PASUR! 9 mijë euro brenda natës/ Konkurrenti i Përputhen nga Haraçina zbulon si i fiton shifrat marramendëse

Screenshot_2023-12-05-15-44-55-054_com.instagram.android-edit

Luizi lajmërohet nga Policia e Shtetit. Pushka top! (Video)

INFO

NA NDIQ