Maestro ironizon Big Brother VIP 3: Na e mori shpirtin…

INA
INA

07/03/2024

Ish-banori i Big Brother VIP 2, Armaldo Kllogjeri ka ironizuar banorët e Big Brother VIP 3.

Ai postuar një video në Instastory, ku komenton lojën e banorëve të këtij edicioni, duke i cilësuar si kopjacë.

“Jam në Toronto, dola të pi një birrë se na lodhi kokën ai Big Brother, na e mori shpirtin. Çfarë të bëjmë, më thoni ju mua? Kanë filluar të kopjojnë si duhet të dalësh nga shtëpia pa i dhënë dorën njërit e pa i dhënë dorën tjetrit. Kush kopjon ngel në klasë thonë.”, thotë Mestro.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ